Administration

SimpleSites Administration

Ledning

Grundare och VD
Morten Elk morten@SimpleSite.com

Teknisk drift

Teknisk chef
Thomas Petersen
thomas@SimpleSite.com

Försäljning och partnerskap

Försäljningschef
Sebastian Engelbrecht
sebastian@SimpleSite.com

Produkt- och kommunikation

Produkt och kommunikationschef
Trine Andersen
trine@SimpleSite.com

Administration och ekonomi

Ekonomichef
Pia Skourup
pia@SimpleSite.com

Tillväxt

Chef för tillväxt
Jonas Bjerregaard Nielsen
jonas@SimpleSite.com

Produkt Utveckling

Utvecklingschef
Michael Ørsted Svendsen
michael@SimpleSite.com